NSTS Malta Dil Okulu

Malta'da ki dil okulları araştırmaya başladığınız da karşına çıkacak okullardan biride NSTS Malta dil okuludur. NST Malta dil okulu 6-8 kişilik sınıflarda ingilizce eğitimi veren okullardan biridir.

@admin' tarafından3 yıl önce eklendi672

NSTS Malta Dil Okulu Hakkında

NSTS Malta Dil Okulu Hakkında

1963 yılında kurulan NSTS, Malta’da açılan ilk İngilizce Dil Okulu olmasının yanı sıra, eğitime başladığı ilk günden bu yana sunduğu başarılı kurs programları sayesinde saygın bir üne kavuşmuş ve Malta daki dil okullarının eğitim seviyesini yükseltmek amacı ile kalite standartlarını belirleyen bir lider olarak kalmıştır.

NSTS Malta Dil Okulu İngilizce Kursu

NSTS Malta Dil Okulu İngilizce Kursu

NSTS, 1989 yılında kurulmuş olan İngilizce Eğitim Organizasyonları Federasyonu’nun (FELTOM) kurucu üyesi olmasının verdiği sorumluluk ile, Malta Dil Okullarının doğru bir şekilde yönlendirilmesi için çalışan FELTOM’ un, uluslararası bir kalite müfettişi olarak kabul edilmesi için gerekli kuralları başarı ile belirlemiş ve hala bu yönde çalışmalarına hızla devam etmektedir.

NSTS İngilizce Dili Enstitüsü, İngilizcesi başlangıç seviyesinde ya da ileri seviyede olupta becerilerini daha da geliştirmek isteyen herkes için tüm seviyelerde kurs programları sunmaktadır. NSTS kursları, Avrupa Ortak Dil Kriterleri Çerçevesinin kabul ettiği (Common European Framework of Reference (CEFR) altı İngilizce dil seviyesine dayanmakta ve öğrencilerinin öğrenme süreçleri, deneyimli öğretmenleri tarafından kurs boyunca, düzenli olarak takip edilmektedir.

Neden NSTS Malta Dil Okulunda Eğitim Almalısınız ?

Neden NSTS Malta Dil Okulunda Eğitim Almalısınız ?

Öğrenciler, NSTS in, sürekli olarak odaklanılmış bireysel ilgisi ve profesyonel danışmanlığı sayesinde, potansiyellerinin tamamını kullanabilecekleri yönde teşvik edilmediktedir. Her program sonunda öğrencilere, eğitim programı ve ulaşılan yeterlilik düzeyinin ayrıntılı bir şekilde gösterildiği NSTS İngilizce Dili Enstitüsü Sertifikası verilmekte ve bu sertifika, akademik ve mesleki profiller için rahatlıkla kullanılabilmektedir. NSTS öğretmenlerinin hepsi, uluslararası olarak tanınmış TEFL Cert, CELTA, DELTA ya da İngilizce Üniversite Derecelerine sahip, öğretmenlik mesleğine gönül vermiş bireylerden oluşmaktadır. Ayrıca, NSTS İngilizce Dili Enstitüsü, Malta da ki ilk Cambridge Sınav ve uluslararası öğretmen eğitimi merkezi olma ünvanına sahiptir.

Akademik olmayan personellerde, öğrencilere tam bir eğitim ve sosyal deneyim sağlayabilmek ve özellikle genç öğrencilerin refahı için son derece yüksek standartlarda eğitilmiştir. NSTS in en önemli ve eşşiz özelliklerinden biri ise, öğrenci-öğretmen zamanının kaliteli olabilmesi ve daha bireysel bir öğrenme deneyimini garantileyebilmek için sınıftaki öğrenci sayısını en azda tutmasıdır. Sınıflarımızda ortalama 6-8 , maksimum 9 öğrenci bulunmaktadır. Bu rakam Malta da ki İngilizce Dil okulllari arasında, sınıf başına düşen en az öğrenci sayısı olmaktadır.

NSTS Malta dil okulunda ne tür kurslara katılabilirsiniz ?

NSTS Malta dil okulunda ne tür kurslara katılabilirsiniz ?

* Genel/Yoğun İngilizce 

* Bireysel kurslar

* İşletme İngilizcesi

* 1–7 günlük çok kısa programlar

* İş İngilizcesi

* Cambridge, TOEFL ve IELTS Sınavlarına Hazırlık Kursları

* Akademik Yıl Programı-Akademik Amaçlı İngilizce Programı

* Öğretmen Eğitim Programları

* Üniversite Hazırlık Programı

* İngilizce ve İş Tecrübesi Programı

* İngilizce ve Spor/Macera Programı

* Junior/ Çocuk Programlar

* Kişiye Özel Programlar

* Lise Programı

* Foundation Programı

* Yaz Okulları

NSTS Malta Dil Okulu Fiyatları

NSTS Malta dil okulu fiyatları i için bizlere aşağıda ki telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

ISTANBUL: 0 212 543 58 06

ANKARA : 0 312 999 70 76

BEŞİKTAŞ : 0 212 258 84 88Diğer Malta Dil Okulları Fiyatları, 2017

* Clubclass Malta Dil Okulu Fiyatları

* Chamber College Malta Dil Okulu Fiyatları

* Link Malta Dil Okulu Fiyatları

* ESE Malta Dil Okulu Fiyatları

* EC Malta Dil Okulu Fiyatları

* İnlingua Malta Dil Okulu Fiyatları

* ELA Malta Dil Okulu Fiyatları

* Linguatime Malta Dil Okulu Fiyatları

* Lal, IELS, Malta Dil Okulu Fiyatları

* NSTS Malta Dil Okulu Fiyatları

* IH Malta Dil Okulu Fiyatları

* GV Malta Dil Okulu Fiyatları

* am Malta Dil Okulu Fiyatları

* Sprachcaffe Malta Dil Okulu Fiyatları

* EF Malta Dil Okulu Fiyatları

NSTS Malta Dil Okulu Video

İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !